Vítejte

Abionic s.r.o.

WEBSITE:                  www.abionic.cz
TELEFON:                +420 605 213 956
EMAIL:                      info@abionic.cz

Oficiální distributor Advanced Bionics v České republice


O společnosti AB

Advanced Bionics je světový lídr poskytující řešení pro závažnou až velmi závažnou ztrátu sluchu. Po více než 25 let AB odstraňuje bariéry pro ty, kteří by byli jinak izolováni od světa zvuků. AB se vždy zaměřuje na přinášení smysluplných změn prostřednictvím inovativních technologií a nastavuje standard v oblasti kochleárních implantací pro výkon, podporu životního stylu a přístup ke zvukům. Naše produkty byly implantovány již více než 100 000 uším ve více než 130 zemích, máme vynikající záznam úspěšného vývoje špičkově výkonných a state-of-the-art produktů a náš tým talentovaných vědců, inženýrů, audiologů a dalších profesionálů je oddán vysoce integrované práci a vždy co nejvyšší kvalitě.


Přečtěte si více

V AB začíná úspěch maximálním zaujetím obnovovat sluch a je poháněn naší globální pracovní silou více než tisíce zaměstnanců. AB je hrdá na to, že je jediným americkým výrobcem kochleárních implantátů a stejně hrdá na to, že je součástí větší organizace Sonova. Mezi společnosti Sonova patří značky zaměřené na sluchadla, kochleární implantáty, bezdrátovou komunikaci a klinické služby. Spolupráce s naší sesterskou společností a světovým lídrem v péči o sluch Phonak nám umožňuje poskytovat ještě více špičkových řešení ztráty sluchu prostřednictvím naší integrace s nejpokročilejšími a nejdůvěryhodnějšími sluchadly na světě. Společně se snažíme vytvořit svět, ve kterém se každý může těšit ze všech zvuků a žít svůj život bez omezení.Některá fakta o společnosti a produktech

  • Přes 100.000 uší implantovaných ve více než 130 zemích 
  • Více než 500 patentů 100+ partnerství s univerzitami a klinikami po celém světě 
  • Téměř 125+ recenzovaných publikací za posledních 5 let a další     První  v uvedení CI systému speciálně navrženého pro děti 
  • První v uvedení zvukových procesorů s připojením ke kterémukoliv Bluetooth zařízení 
  • První s ověřeným superior výkonem se zpracováním zvuku ClearVoice™, automatickou funkcí, která zlepšuje rozumění řeči v obtížných poslechových podmínkách 1,2,3,4,5,6 
  • První v uvedení zvukového procesoru pro plavání

Kochleární implantát HiRes Ultra 3D získal cenu MedTech Breakthrough Award 2019 za nejlepší řešení v oblasti zdravotnických prostředkůCO JE KOCHLEÁRNÍ IMPLANTÁT A JAK FUNGUJE?

Systém kochleárního implantátu má několik součástí, které pracují společně. Obcházejí hlemýžď a obnovují sluch tak, že posílají informaci o zvuku přímo do sluchového nervu. Vnitřní součást, implantát a svazek elektrod, implantuje chirurg.Vnější součásti se nosí za uchem, procesor a vysílací cívka, která je přidržována k implantátu pomocí magnetu.1

Mikrofon zachycuje zvukové vlny.

2

Zvukové vlny jsou ve zvukovém procesoru převáděny na detailní digitální signály.

3

Vysílací cívka posílá digitální signály do kochleárního implantátu a svazku elektrod ve vnitřním uchu.

4

Svazek elektrod stimuluje sluchový nerv.

5

Sluchový nerv vysílá impulzy do mozku, který je interpretuje jako zvuky.Naše výrobky

Společnost AB je hrdým lídrem v oboru a vyvíjí spolehlivá, vysoce kvalitní a sofistikovaná sluchová řešení, která otevírají svět zvuků pro uživatele po celém světě.

Studie soustavně prokazují výhody technologie AB v oblastech jako je rozumění řeči, diskriminace hlasu, rozpoznávání melodie a potěšení z hudby.7,8,9


Sky CI M

První CI řešení na světě navržené speciálně pro děti.

Chceme dát dětem úplný svět. Sky CI M poskytuje dětem mocné sluchové zážitky, flexibilitu pro jejich měnící se potřeby a jednoduchost používání, tak aby mohly být neustále ve spojení se světem kolem nich.

Naída CI M

Spojte se s okamžiky, které máte rádi.

Zcela nový CI zvukový procesor pro dospělé založený na osvědčené sluchadlové technologii Marvel poskytuje přímou konektivitu k prakticky jakémukoliv Bluetooth zařízení.

AIM

Chirurgové nemají žádnou objektivní možnost jak sledovat funkci hlemýždě během zavádění elektrod implantátu.

V tom pomáhá systém AIM™. Prostřednictvím implantátu může provádět elektrokochleografii (ECochG) a měřit potenciály generované ve vnitřním uchu a sluchovém nervu jako odpověď na akustické stimuly. Toto kontinuální měření v reálném čase poskytuje chirurgovi neocenitelnou zpětnou vazbu během zavádění elektrod.
Kochleární implantát HiRes Ultra 3D

První svého druhu, kochleární implantát HiRes™ Ultra 3D, má sestavu magnetů, díky níž se vyrovnává s 3D MRI polem, a tak umožňuje dospělým i dětem bezpečné vyšetření MRI i o síle 3.0 Tesla, bez jakékoliv přípravy, operace nebo bandážování hlavy.


Kompletní řešení

Většina uživatelů CI má jen jeden implantát, i když má sluchovou ztrátu na obou uších. Slyšet oběma ušima znamená lepší pojem o směru, odkud zvuky přicházejí, lepší poslech   v hlučných situacích, nižší sluchovou únavu a celkově větší spokojenost se zařízením a lepší kvalitu života. Řešení od AB a Phonaku umožňují oboustranný sluch, tak abyste mohli být vždy plně ve spojení se světem kolem vás.Naída CI řady Q

Zvukový procesor Naída CI je malý, lehký procesor, který poskytuje unikátní osvědčené funkce, jež vám pomáhají slyšet bez úsilí v jakémkoliv prostředí.POPOVÍDEJME SI


Kanály sociálních médií


References

1.

Advanced Bionics. (2012) ClearVoice Clinical Results White Paper.

2.

Haumann S, Lenarz Th, Buchner A. Speech Perception with Cochlear Implants as Measured Using a Roving-Level Adaptive Test Method. ORL 2010; 72: 312-318. September 15, 2010. doi:10.1159/000318872

3.

Schramm D, Pickard E, Beauregard Y, Moran L. Evaluation of the ClearVoice Strategy in Children using HiResolution Fidelity 120 Sound Processing. Poster Presentation at the 11th International Conference on Cochlear Implants and Other Implantable Auditory Technologies, Stockholm, SE. June 30-July 3, 2010.

4.

Mathias, N. & Arnold, L. "Preliminary Results of the ClearVoice Evaluation in Adults," Advanced Bionics Europe, 2010.

5.

Alexandre GAULT(1), Drs Hans Mülder(2), Pr Paul J. GOVAERTS(3). (1) : Advanced Bionics AG – Switzerland ; (2) Phonak Communication AG – Switzerland ; (3) The Eargroup - Belgium. Dynamic FM and ClearVoice™ – Improving Speech discrimination  - Technical and clinical verifications
.

6.

Firszt JB, Koch DB, Downing M, Litvak L. (2007) Current steering creates additional pitch percepts in adult cochlear implant recipients. Otology and Neurotology, 28(5):629-636.

7.

Koch DB, Osberger MJ, Segel P, Kessler DK. (2004) HiResolution and conventional sound processing in the HiResolution Bionic Ear: using appropriate outcome measures to assess speech-recognition ability. Audiology and Neurotology, 9:214-223.

8.

Spahr A, Dorman MF, Loiselle LH. 2007. Performance of Patients Using Different Cochlear Implant Systems: Effects of Input Dynamic Range. Ear and Hearing. 28:260-275.

9.

Wolfe, J. et al. "Evaluation of Speech Recognition of Cochlear Implant Recipients Using Adaptive, Digital Remote Microphone Technology and a Speech Enhancement Sound Processing Algorithm."  Journal of the American Academy of Audiology 2015 May;26(5):502-8. doi: 10.3766/jaaa.14099.


AB - značka Sonova

Copyright © 2023 Advanced Bionics AG a přidružené společnosti. Všechna práva vyhrazena.

Děkujeme, že jste nás kontaktovali, abychom vám pomohli s řešením pro váš sluch. Zástupce společnosti Abionic s.r.o., oficiální distributorský partner společnosti Advanced Bionics, se vám brzy ozve!

Pokud váš požadavek vyžaduje okamžitou pozornost nebo máte další dotazy, kontaktujte info@abionic.cz

Připojte se ještě dnes a získejte odpovědi na všechny vaše otázky!

Máte zájem dozvědět se více o technologii měnící život -kochleárním implantátu od Advanced Bionics?

 
Zásady ochrany osobních údajů AB AB si váží vašeho soukromí. Vaše osobní údaje nikdy nebudeme prodávat ani předávat jiným společnostem pro marketingové účely.

CZ-Form-3