Welcome

Arshia Gostar Darman Co.,

WEBSITE:       www.arshiagostar.co
PHONE:         00982126413272
EMAIL:           info@arshiagostar.co


درباره ما

کمپانی  ADVANCED BIONICS  پیشرو در زمینه تولید محصولات برای حل مشکل افراد مبتلا به کم شنوایی شدید تا عمیق است. بیش از 25 سال است که کمپانی AB محدودیت ها را برای کسانیکه از شنیدن محروم هستند بر طرف کرده است.  با هدف بهبود کیفیت زندگی و با استفاده از  تکنولوژی نو آورانه ، AB مجموعه ای از استاندار ها برای عملکرد ، حمایت مادام العمر و شنیدن را در زمینه کاشت حلزون شنوایی ایجاد کرده است.

ادونسد بایونیکس با بیش از 100000 کاشت  در بیش از 130 کشور  جهان و با سابقه ای در زمینه تولید محصولات پیشرفته و متناسب با تکنولوژی روز، تشکیل شده از دانشمندان ، مهندسان ، شنوایی شناس ها و سایر متخصصین با استعداد که با صداقت کار می کنند  و کاملاً متعهد به کیفیت هستند.


ادامه مطلب

در کمپانی AB ، موفقیت با اشتیاق برای بازیابی شنوایی آغاز و توسط هزاران  پرسنل در سراسر جهان هدایت می شود.

AB مفتخر است که تنها تولید کننده پروتز کاشت حلزون شنوایی در ایالات متحده آمریکا و بخشی از هلدینگ بزرگ SONOVA است. سونووا متشکل از چندین برند فعال در زمینه تولید سمعک ، کاشت حلزون شنوایی ، لوازم جانبی برای برقرای ارتباط بی سیم و خدمات بالینی است. همکاری با کمپانی فوناک که پیشرو در زمینه تولید محصولات کمک شنوایی است به ما امکان تولید محصولات پیشرفته تری می دهد. ما با هم تلاش می کنیم تا  جهانی بسازیم که در آن همه از شنیدن لذت ببرند و زندگی بدون محدودیت داشته باشند.اطلاعاتی در مورد محصولات و شرکت

    بیش از 100 هزار کاشت حلزون  شنوایی در بیش از 130 کشور جهان

    بیش از 500 ثبت اختراع

     بیش از 100 همکاری با دانشگاه ها و کلینیک های سراسر دنیا

       بیش از 125 مقاله بررسی شده در 5 سال اخیر

     تولید کننده اولین راه حل کاشت حلزون شنوایی دنیا که برای کودکان طراحی شده است.

       اولین کمپانی تولید کننده پردازشگر شنوایی که به صورت بی سیم به تمام دستگاه های بلوتوث دار متصل می شود.

      اثبات  عملکرد برتر با پردازش صدا Clear Voice  ( Clear Voice یک ویژگی خودکار است که درک گفتار در محیط های شلوغ را بهبود می بخشد.  1،2،3،4،5،6)

    اولین کمپانی تولید کننده پردازشگر ضد آب


Learn more about AB

پروتز حلزون شنوایی   HiRes Ultra 3D در سال 2019 برنده جایزه MedTech Breakthrough برای بهترین راه حل پزشکی شده است.  کاشت حلزون شنوایی چیست و چطور کار می کند؟

کاشت حلزون شنوایی شامل چندین بخش الکترونیکی است که با هم کار می کنند تا عملکرد حلزون شنوایی را شبیه سازی کنند. ( با ارسال مستقیم سیگنال های الکتریکی به عصب شنوایی ، شنوایی را بازیابی می کند). بخش اول بخش داخلی است ( پروتز و آرایه الکترود ) که توسط جراح جایگذاری می شود و بخش دوم بخش خارجی است که روی گوش قرار می گیرد و با بخش داخلی ارتباط برقرار می کند.(  پردازشگر و کویل)1

میکروفن صدا ها را دریافت می کند.

2

پردازشگر امواج صوتی را به سیگنال های دیجیتال تبدیل می کند.

3

کویل سیگنال های دیجیتال را به پروتز و  آرایه الکترود داخل گوش داخلی ارسال می کند.

4

الکترود عصب شنوایی را تحریک می کنند.

5

عصب شنوایی سیگنال ها را به مغز ارسال می کند و مغز آن ها را به عنوان  صدا تفسیر می کند.محصولات ما

B مفتخر است که یکی از رهبران تولید محصولات شنوایی قابل اعتمادو با کیفیت بالا است و به کاربران خود دنیای صدا ها را هدیه می دهد. مطالعات مزایای تکنولوژی های AB در زمینه درک گفتار ، تشخیص صدا ، تشخیص و  لذت بردن از موسیقی را اثبات می کنند. (7، 8 و 9)

پروتز HiRes Ultra 3D

پروتز HiRes Ultra 3D اولین پروتز حلزون شنوایی است که با فناوری چند آهن ربایی با میدان های مغناطیسی دستگاه MRI هم جهت می شود و به کودکان و بزرگسالان امکان انجام ایمن تست های تصویر برداری با رزولوشن بالا مانند MRI 3 تسلا را بدون نیاز به جراحی یا بانداژ محل کویل  می دهد .

پردازشگر کوروس

پردازشگر کوروس مجهز به کیت ضد آب و تکنولوژی راجر است که با پروتز های نسل اول سازگار است. تکنولوژی راجر به کاربران امکان درک گفتار عالی  در محیط های شلوغ و زمانیکه با گوینده فاصله دارند را می دهد. تنها با یک باتری می توانید تمام روز از لذت شنیدن بهره ببرید.

یک راه حل کامل

اگر چه بیشتر کاربران کاشت حلزون در هردو گوش خود مشکل  کم شنوایی دارند ولی   فقط یک گوش خود را کاشت کرده اند. شنوایی با دو گوش به شما کمک می کند تا منبع صدا را تشخیص دهید ، در محیط های شلوغ بهتر بشنوید ، خستگی شنوایی را کاهش می دهد و رضایت شما از دستگاه و کیفیت زندگی را افزایش می دهد. فوناک و AB با هم راه حل هایی برای شنوایی دو گوشی و لذت کامل از برقراری ارتباط با دنیای اطراف ارائه داده اند.
پردازشگر NAIDA CI

پردازشگر نایدا یک پردازشگر سبک و کوچک است که ویژگی های منحصر به فرد و پیشرفته ای را ارائه می دهد که به شما کمک می کند در هر محیطی به راحتی بشنوید.

پروتز های HiRes 90K

طراحی پیچیده و پیشرفته تمام پروتز های خانواده HiRes 90 K  انعطاف پذیری عالی در برنامه ریزی ، راه های نامحدود درارائه صدا و قابلیت ارتقا به تکنولوژی های نسل های آینده بدون نیاز به جراحی را فراهم می کند.


چطور میتونم کمکتون کنم؟


شبکه های اجتماعی


منابع

1.

Advanced Bionics. (2012) ClearVoice Clinical Results White Paper.

2.

Haumann S, Lenarz Th, Buchner A. Speech Perception with Cochlear Implants as Measured Using a Roving-Level Adaptive Test Method. ORL 2010; 72: 312-318. September 15, 2010. doi:10.1159/000318872

3.

Schramm D, Pickard E, Beauregard Y, Moran L. Evaluation of the ClearVoice Strategy in Children using HiResolution Fidelity 120 Sound Processing. Poster Presentation at the 11th International Conference on Cochlear Implants and Other Implantable Auditory Technologies, Stockholm, SE. June 30-July 3, 2010.

4.

Mathias, N. & Arnold, L. "Preliminary Results of the ClearVoice Evaluation in Adults," Advanced Bionics Europe, 2010.

5.

Alexandre GAULT(1), Drs Hans Mülder(2), Pr Paul J. GOVAERTS(3). (1) : Advanced Bionics AG – Switzerland ; (2) Phonak Communication AG – Switzerland ; (3) The Eargroup - Belgium. Dynamic FM and ClearVoice™ – Improving Speech discrimination  - Technical and clinical verifications
.

6.

Firszt JB, Koch DB, Downing M, Litvak L. (2007) Current steering creates additional pitch percepts in adult cochlear implant recipients. Otology and Neurotology, 28(5):629-636.

7.

Koch DB, Osberger MJ, Segel P, Kessler DK. (2004) HiResolution and conventional sound processing in the HiResolution Bionic Ear: using appropriate outcome measures to assess speech-recognition ability. Audiology and Neurotology, 9:214-223.

8.

Spahr A, Dorman MF, Loiselle LH. 2007. Performance of Patients Using Different Cochlear Implant Systems: Effects of Input Dynamic Range. Ear and Hearing. 28:260-275.

9.

Wolfe, J. et al. "Evaluation of Speech Recognition of Cochlear Implant Recipients Using Adaptive, Digital Remote Microphone Technology and a Speech Enhancement Sound Processing Algorithm."  Journal of the American Academy of Audiology 2015 May;26(5):502-8. doi: 10.3766/jaaa.14099.


AB - یک برند سونوا

حق چاپ © 2023 Advanced Bionics AG و شرکتهای وابسته. کلیه حقوق محفوظ است

فرم با موفقیت ارسال شد!

ممنون که با ما تماس گرفتید تا به شما برای پیدا کردن راه حل مناسب کم شنوایی کمک کنیم. یک نماینده از طرف شرکت عرشیا گستر درمان نماینده رسمی کمپانی ADVANCED BIONICS با شما تماس می گیرد.

اگر سوالات بیشتری دارید یا نیاز به پاسخ سریع دارید با آدرس ایمیل زیر تماس بگیرید:

info@arshiagostar.co

امروز با ما تماس بگیرید تا به تمام سوالاتتان پاسخ داده شود.

آیا دوست دارید با تکنولوژی های کاشت حلزون شرکت ABبیشتر آشنا شوید؟

 
شرایط و قوانین حریم خصوصی کمپانی AB

حریم شخصی شما برای کمپانی AB اهمیت دارد. ما هرگز اطلاعات شما را برای اهداف بازاریابی در اختیار شرکت های دیگر قرار نمی دهیم یا به آنها نمی فروشیم.

IR-Form-3