Sveiki

Biomedikos centras

TINKLAPIS:      www.biomedikoscentras.lt
TEL.:              +370 700 55 440
EL. PAŠTAS:     info@biomedikoscentras.lt


Apie AB

Advanced Bionics yra sunkaus laipsnio klausos sutrikimų gydymo lyderė. Daugiau nei 25 metus AB padeda panaikinti klausos sutrikimo sukeliamus apribojimus ir sugrįžti į garsų pasaulį. Visada orientuodamasi į reikšmingų pokyčių įgyvendinimą, pasitelkdama naujoviškas technologijas, AB kochlearinės implantacijos srityje nustatė našumo, gyvenimo būdo palaikymo ir garso pasiekiamumo standartus. Mūsų talentingų mokslininkų, inžinierių, audiologų ir kitų specialistų komanda, implantavusi per 100 tūkstančių ausų 130 šalių ir sukūrusi šiuolaikinius sprendimus, yra vedami sėkmės, sąžiningumo ir užsibrėžimo tvirtai laikytis kokybės.


Skaityti daugiau

AB sėkmė prasideda nuo užsidegimo klausos protezavimui ir ją lemia pasaulinė daugiau nei tūkstančio darbuotojų darbo jėga. AB didžiuojasi būdama vienintelė JAV kochlearinių implantų gamintoja ir taip pat didžiuojasi, kad yra didesnės „Sonova“ organizacijos dalis. „Sonova“ bendrovė vienija prekės ženklus, orientuotus į klausos aparatus, kochlearinius implantus, bevielio ryšio priemones ir klinikines paslaugas. Dirbdami išvien su „Phonak“, pasauline lydere klausos priežiūros srityje, galime pateikti dar daugiau pažangių klausos sprendimų, integruojant juos į pažangiausius ir patikimiausius pasaulyje klausos aparatus. Kartu mes stengiamės sukurti pasaulį, kuriame visi gali mėgautis klausa ir gyventi gyvenimą be apribojimų.Keletas faktų apie kompaniją ir produktus

  • Daugiau nei 100 tūkstančių implantuotų ausų virš 130 šalių
  • Daugiau nei 500 registruotų patentų
  • Bendradarbiaujama su daugiau kaip 100 universitetų ir klinikų visame pasaulyje
  • Beveik 125  recenzuotų mokslinių leidinių per pastaruosius penkis metus
  • Pirmieji pasiūlę kochlearinio implanto sistemą sukurtą specialiai vaikams
  • Pirmieji pristatę garso procesorių, kuris tiesiogiai prisijungia prie bet kokio „Bluetooth“ palaikančio įrenginio
  • Pirmieji įrodę puikų veikimą naudodami ClearVoiceTM garso apdorojimą – automatinę funkciją, kuri pagerina kalbos suvokimą sudėtingose klausymosi aplinkose 1,2,3,4,5,6
  • Pirmieji pristatę vandeniui atsparų garso procesorių

HiRes Ultra 3D kochlearinis implantas buvo apdovanotas „MedTech“ 2019 m. proveržio apdovanojimu už visapusiškai geriausią medicinos prietaiso sprendimą.KAS YRA KOCHLEARINIS IMPLANTAS IR KAIP JIS VEIKIA?

Kochlearinio implanto sistema sudaryta iš kelių dalių, kurių bendro darbo tikslas – apeiti pažeistas vidinės ausies dalis ir atkurti klausą pasiunčiant garsą tiesiogiai į klausos nervą. Pirmoji – tai vidinė dalis (implantas ir elektrodų matrica), kuri yra įstatoma chirurgo operacijos metu, antroji – išorinių komponentų, nešiojamų ant ausies ir tvirtinamų prie implanto, rinkinys (prie galvos tvirtinama dalis ir procesorius).1

Mikrofonas fiksuoja garso bangas ausies kanalo angoje.

2

Garso bangas garso procesorius konvertuoja į detalius skaitmeninius signalus.

3

Prie galvos tvirtinama dalis per magnetą prisijungia prie implanto ir siunčia skaitmeninius signalus į kochlearinį implantą ir elektrodų matricą vidinėje ausyje.

4

Elektrodų matrica stimuliuoja klausos nervą.

5

Klausos nervas siunčia impulsus į smegenis, kurios interpretuoja juos kaip garsus.Mūsų produktai

AB didžiuojasi būdama pramonės lyderė kurdama patikimus, aukštos kokybės ir modernius klausos sprendimus, kurie mūsų pacientams atveria garsų pasaulį. Tyrimai nuosekliai parodė AB technologijų pranašumus tokiose srityse kaip kalbos suvokimas, balso išskyrimas, melodijų atpažinimas ir pasitenkinimas garso kokybe.7,8,9


Sky CI M

Pasaulyje pirmas garso procesorius sukurtas specialiai vaikams.

Mes norime savo vaikams viso ko geriausio. „Sky CI M“ vaikams suteikia tobulą klausos patirtį, lankstumą augančio vaiko nuotykiams ir ypač paprastą naudojimąsi palaikant ryšį su aplinkiniu pasauliu.

Naída CI M

Nepraleiskite Jums brangių akimirkų.

Visiškai naujas garso procesorius suaugusiems, paremtas garsiąja „Marvel“ klausos aparatų technologija, suteikiančia tiesioginį ryšį su praktiškai bet kuriuo „Bluetooth“ palaikančiu įrenginiu.

„AIM“

Chirurgai neturi objektyvių priemonių stebėti sraigės funkciją kochlearinio implanto elektrodo įvedimo metu. Sistema „AIM“ gali padėti. „AIM“ implanto pagalba matuoja elektrokochleografijos (sutr. ECochG) potencialus, kuriuos sukelia vidinė ausis ir klausos nervas kaip atsaką į akustinį dirgiklį. Šis nenutrūkstamas, realiu laiku vykstantis matavimas atliekamas elektrodo įvedimo metu chirurgui suteikia neįkainojamą grįžtamąjį ryšį.
HiRes Ultra 3D kochlearinis implantas

Pirmasis tokio tipo HiRes Ultra 3D kochlearinio implanto daugiamagnetis blokelis, prisitaiko prie magnetinio rezonanso tomografijos lauko ir leidžia suaugusiems ir vaikams saugiai ir be papildomo pasirengimo atliki didelės raiškos 3.0 T MRT vaizdus.

„Chorus“ garso procesorius

Naujasis „Chorus“ garso procesorius, skirtas mūsų pirmosios kartos implantams, siūlo visos dienos veikimą vienu baterijos įkrovimu ir integruotą „Roger“ technologiją, kuri padeda puikiai suprasti kalbą triukšme ir iš didesnio atstumo.

Visapusiškas sprendimas

Daugelis kochlearinių implantų nešiotojų naudoja tik vieną implantą, nepaisant to, kad pasižymi klausos sutrikimu abiejose ausyse. Klausymasis abiem ausimis leidžia geriau suprasti iš kur sklinda garsai, leidžia geriau girdėti triukšmingose situacijose, sumažina klausos nuovargį, pagerina pasitenkinimą prietaiso veikimu ir gyvenimo kokybę. Kartu su „Phonak“, AB klausos sprendimai yra sukurti taip, kad galėtumėte klausytis abiem ausimis ir visapusiškai mėgautis jus supančiu pasauliu.
Naida CI Q

Naída CI garso procesorius yra lengvas, mažas garso procesorius, kuris suteikia unikalias, inovatyvias funkcijas, kurios, kaip įrodyta, padės Jums girdėti geriau bet kokioje aplinkoje.

HiRes 90K kochleariniai implantai

Modernus visų „HiRes 90K“ šeimos implantų dizainas suteikia puikų programavimo lankstumą, beveik neribotus garso perdavimo būdus ir suderinamumą su ateities inovacijomis ir patobulinimais.


PASIKALBĖKIME


Socialinės žiniasklaidos kanalai


Nuorodos

1.

Advanced Bionics. (2012) ClearVoice Clinical Results White Paper.

2.

Haumann S, Lenarz Th, Buchner A. Speech Perception with Cochlear Implants as Measured Using a Roving-Level Adaptive Test Method. ORL 2010; 72: 312-318. September 15, 2010. doi:10.1159/000318872

3.

Schramm D, Pickard E, Beauregard Y, Moran L. Evaluation of the ClearVoice Strategy in Children using HiResolution Fidelity 120 Sound Processing. Poster Presentation at the 11th International Conference on Cochlear Implants and Other Implantable Auditory Technologies, Stockholm, SE. June 30-July 3, 2010.

4.

Mathias, N. & Arnold, L. "Preliminary Results of the ClearVoice Evaluation in Adults," Advanced Bionics Europe, 2010.

5.

Alexandre GAULT(1), Drs Hans Mülder(2), Pr Paul J. GOVAERTS(3). (1) : Advanced Bionics AG – Switzerland ; (2) Phonak Communication AG – Switzerland ; (3) The Eargroup - Belgium. Dynamic FM and ClearVoice™ – Improving Speech discrimination  - Technical and clinical verifications
.

6.

Firszt JB, Koch DB, Downing M, Litvak L. (2007) Current steering creates additional pitch percepts in adult cochlear implant recipients. Otology and Neurotology, 28(5):629-636.

7.

Koch DB, Osberger MJ, Segel P, Kessler DK. (2004) HiResolution and conventional sound processing in the HiResolution Bionic Ear: using appropriate outcome measures to assess speech-recognition ability. Audiology and Neurotology, 9:214-223.

8.

Spahr A, Dorman MF, Loiselle LH. 2007. Performance of Patients Using Different Cochlear Implant Systems: Effects of Input Dynamic Range. Ear and Hearing. 28:260-275.

9.

Wolfe, J. et al. "Evaluation of Speech Recognition of Cochlear Implant Recipients Using Adaptive, Digital Remote Microphone Technology and a Speech Enhancement Sound Processing Algorithm."  Journal of the American Academy of Audiology 2015 May;26(5):502-8. doi: 10.3766/jaaa.14099.


AB - „Sonova“ prekės ženklas

Autorių teisės © 2024 Advanced Bionics AG ir dukterinės įmonės. Visos teisės saugomos.

Dėkojame, kad susisiekėte su mumis, kad padėtume Jums rasti klausos sprendimus. Netrukus su Jumis susisieks Biomedikos centro atstovas, oficialus Advanced Bionics partneris! Jeigu Jūsų užklausa reikalauja skubaus atsakymo arba turite papildomų klausimų, prašome susisiekti: info@biomedikoscentras.lt

Susisiekite šiandien ir gaukite atsakymus į Jums rūpimus klausimus!

Ar Jus domina sužinoti daugiau apie gyvenimą keičiančias Advanced Bionics kochlearinių implantų technologijas?

 AB Privatumo politika. AB rimtai žiūri į jūsų privatumą. Mes niekada neparduosime ir neperduosime Jūsų asmeninės informacijos kitoms įmonėms rinkodaros tikslais.LI-Form-3